خدمات و راهکارها

خانه هوشمند تروسک متناسب با هر نوع نیاز مشتری، سلوشن و راه حل های مختلفی ارائه می کند.

- BMS سیستم مدیریت ساختمان
سیستم مدیریت ساختمان (یا به اختصار BMS) یک سیستم جامع مدیریت ساختمان می باشد که بخشی از آن خانه هوشمند (یا سمارت هوم Smart Home) می باشد.

- خانه هوشمند Smart Home
سیستم خانه هوشمند برحسب نحوه اجرا بە دو شیوه زیر انجام می شود:
-- هوشمندسازی ساختمان در حال سکونت
هوشمند سازی ساختمانهایی که در حال ساخت هستند. پس از همان مراحل اجرای ساختمان طراحی تجهیزات اولیه برای زیرساخت آن انجام می شود،
--هوشمندسازی ساختمان در حال ساخت
هوشمند سازی ساختمانهایی که ساخت و اجرای آنها به اتمام رسیده و یا در حال سکونت هستند. در اینگونه ساختمان ها بدون نیاز به تخریب و صرف هزینه اضافی اکثر تجهیزات بر پایه وایرلس طراحی و نصب می شوند.

- استفاده از انرژی های نو و تجدیدپذیر در ساختمان
امروزه افزایش جمعیت بشر بر روی کره زمین، باعث کاهش ذخایر انرژی های طبیعی شده و بعضا حتی در حال تمام شدن هستند. تنها راه نجات کره زمین برای قابل زیست بودن برای نسل های بعدی استفاده از انرژی های تجدید پذیر است.
هم اکنون در ایران نیز همانند سایر کشورها روند استفاده از انرژی های تجدیدپذیر رو به رشد است. ما در خانه هوشمند تروسک که یکی از اهداف اصلی مان صرفه جویی و کاهش اتلاف انرژی است، یک گام فراتر نهاده و برای مالکان ساختمان ها و مراکز تجاری، اداراتی و صنعتی کلیه مراحل طراحی، نصب، راه اندازی و نگهداری پروژه های انرژی خورشیدی را انجام می دهیم.


هدف ما استفاده از دانش نوین و تکنولوژی روز دنیا در کار و زندگی روزمره است تا بتوانیم از بهمراه ایجاد حس لذت، رفاه و امنیت از هدر دادن انرژی هم جلوگیری کرده باشیم

گالری تصاویر